Cel: Zwiększenie świadomości kierowców i ograniczenie ryzyka powstania wypadków w pracy i poza nią, przy jednoczesnej redukcji emisji CO2 oraz zużycia paliwa.
Liczba osób: 1000
Czas: 12 miesięcy
Lokalizacja: 15 miast/oddziałów firmy
Produkt: ECO&SAFETY DAY + telemetria
Narzędzia:

e-learning, warsztat interaktywny z wybuchatorem poduszki powietrznej, praktyka w ruchu drogowym, telemetria, 14 dniowy okres indywidualnej komunikacji poszkoleniowej, certyfikaty uczestnictwa.

Realizacja projektu została poprzedzona testowym szkoleniem zorganizowanym dla grupy 30 kierowców z udziałem finansowania z funduszu prewencyjnego ubezpieczyciela. Na podstawie uzyskanych, wymiernych rezultatów podjęta została decyzja o przeszkoleniu WSZYSTKICH kierowców.

Zdaniem Klienta: Konfrontacja własnej wiedzy pracowników z informacjami wyniesionymi ze szkolenia przyniosła zaskakujące efekty. Partnerem realizującym dla nas ten program jest firma SAFETY LOGIC, która dostarcza nie tylko telemetrię i e-learning, ale przede wszystkim fantastyczny zespół profesjonalistów, bez których niemożliwe byłoby osiąganie wspomnianych wcześniej rezultatów.

Jeżdżę samochodem około 25-30 lat i do tej pory miałem wrażenie, że robię to dość dobrze i bezpiecznie. Jednak na szkoleniu okazało się, że wszystkiego muszę nauczyć się na nowo. Bardzo dziękuję organizatorom, bo to szkolenie naprawdę dużo mi dało – mówi Marek Rafiński z Kompanii Piwowarskiej.

Bardzo potrzebna inicjatywa, korzystam w praktyce z wiedzy nabytej podczas tego szkolenia –mówi Jacek Nowaczyk, starszy manager ds. personalnych w Kompanii Piwowarskiej. Rafał Woźniak, przedstawiciel handlowy ds. detalu dodaje: – Przed szkoleniem też hamowałem silnikiem, ale teraz zacząłem znacznie wcześniej przewidywać sytuację na drodze i odpowiednio wcześnie podejmuję właściwe działania. Do tego dochodzi osobista korzyść ze zmiany stylu jazdy – zmniejszenie zmęczenia za kierownicą i większy komfort w podróży.

Więcej na temat wdrożonego wspólnie programu bezpieczeństwa Świadomy Kierowca Kompanii Piwowarskiej: http://www.kp.pl/dla-mediow/aktualnosci/900-swiadomych-kierowcow-w-kompanii-piwowarskiej.html

Firmy inwestujące w ekologię i bezpieczeństwo jazdy działają na korzyść swoich pracowników, ich bliskich i nas wszystkich. Kompania Piwowarska (Fleet Leader 2014) to ponad 1000 nowych Świadomych Kierowców na polskich drogach, którzy jutro przepuszczą Cię na pasach i zwolnią przed szkołą Twojego dziecka.

Skuteczność programu, jego skala oraz innowacyjna, autorska metoda szkolenia została doceniona przez branżę flotową – Kompania Piwowarska została nagrodzona prestiżowym tytułem FLEET LEADER 2014. Nic tak nie cieszy, jak sukcesy naszych Klientów.

Więcej na temat nagrody Fleet Leader 2014 http://www.kp.pl/dla-mediow/aktualnosci/kompania-piwowarska-flotowym-liderem.html